Bagety

Vždy čerstvé bagety, ktoré sú pripravené z pečiva našej lokálnej pekárne, čerstvej a kvalitnej zeleniny a ostatných prísad. Môžete si byť istý, že u nás dostanete bagetu vždy čerstvú, pripravenú z láskou a vášňou. Vybrať sa u nás dá medzi štyrmi stálymi variáciami náplní a to syrovo-šunková, mäsová, kuracia a slaninková. Pokiaľ si však nevyberiete naplníme vám bagetu podľa vašich predstáv. Zvoliť si môžete aj to, či chcete bagetu čerstvú, alebo zapečenú.

Zobraziť jediný výsledok

  • Bageta kuracia

    Bagetka z lokálnej pekárne bohato naplnená kvalitným grilovaným kuracím mäskom doplnená a porciu čerstvej zeleniny a omáčkou podľa vlastného výberu.

    2.80

Balenie

Zabudnite na platenie za balenie jedla. Vaše jedlo zabalíme do špeciálnych obalov a doručíme vám ho ešte teplé. A to všetko zadarmo. Na rozvoz však neprijímame objednávku na polovičné porcie jedál.

Rozvoz jedla

Chcú od vás inde poplatok za doručenie jedla ku vám domov? U nás to nehrozí! Tak ako balenie jedla, aj dovoz je u nás v rámci BS absolútne grátis. Dovoz je možný do 16:00 hodiny každý pracovný deň.