Bagety

Vždy čerstvé bagety, ktoré sú pripravené z pečiva našej lokálnej pekárne, čerstvej a kvalitnej zeleniny a ostatných prísad. Môžete si byť istý, že u nás dostanete bagetu vždy čerstvú, pripravenú z láskou a vášňou. Vybrať sa u nás dá medzi štyrmi stálymi variáciami náplní a to syrovo-šunková, mäsová, kuracia a slaninková. Pokiaľ si však nevyberiete naplníme vám bagetu podľa vašich predstáv. Zvoliť si môžete aj to, či chcete bagetu čerstvú, alebo zapečenú.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • Bageta kuracia

  Bagetka z lokálnej pekárne bohato naplnená kvalitným grilovaným kuracím mäskom doplnená a porciu čerstvej zeleniny a omáčkou podľa vlastného výberu.

  3.50
 • Bageta mäso-syr-šunka

  Syrovo – šunková bageta z lokálnej pekárne doplnená o šťavnatú porciu bravčového mäska vytvára spolu zo zeleninkou a omáčkami tú dokonalú kombináciu pre ” mäsožravcov”.

  2.80
 • Bageta syr-šunka

  Vždy pripravená bageta z lokálnej pekárne pre našich hladošov naplnená výdatnou porciou syru a šunky, doplnené o čerstvú zeleninku a ochutné omáčkami.

  2.00
 • Bageta syr-šunka-slaninka

  Potrebujete rýchlo zahnať hlad? Práve pre vás je tu potom vždy čerstvo pripravená bageta z lokálnej pekárne naplnená kvalitnou porciou syru a šunky a chutnej slaninky v spojení z čerstvou zeleninkou.

  2.80

Balenie

Zabudnite na platenie za balenie jedla. Vaše jedlo zabalíme do špeciálnych obalov a doručíme vám ho ešte teplé. A to všetko zadarmo. Na rozvoz však neprijímame objednávku na polovičné porcie jedál.

Rozvoz jedla

Chcú od vás inde poplatok za doručenie jedla ku vám domov? U nás to nehrozí! Tak ako balenie jedla, aj dovoz je u nás v rámci BS absolútne grátis. Dovoz je možný od 11:00 do 13:30 hodiny každý pracovný deň.