Burgre

Pre milovníkov hamburgerov alebo zjednodušene povedané burgrov je pre vás v ponuke až 12 variánt tejto pochúťky. Hamburgery sú pre vás vždy pripravené z čerstvej žemle z lokálnej pekárne, naplnené len tými najkvalitnejšími ingredienciami od čerstvej kvalitnej zeleninky po rôzne prílohy ako mäso, syr, slaninka či šunka. Špecialita, na ktorú chodia k nám ľudia pravidelne je náš Super Big Burger so všetkým v maxi žemli. Novinkou pre vás je Max burger chutná žemľa naplnená vyprážaným syrom zo zeleninkou a omáčkou. Samozrejme, pokiaľ vaše chute nebude spĺňať ani jedna variácia z našej ponuky hamburgerov, budete mať možnosť vyskladať si ten pravý pre vás.

Zobrazených 1–6 z 10 výsledkov.

 • Maxburger

  Čo viac si môže priať milovník burgrov a vyprážaného syru?? Burger s MAXimálnou porciou vyprážaného syru doplnený o čerstvú zeleninu a omáčku podľa vlastného výberu.

  3.50
 • Hamburger syr-slaninka

  Burger pre všetkých milovníkov “fajnej” prepečenej slaninky a syra, doplnený čerstvou kvalitnou zeleninkou a omáčkou podľa vlastného výberu.

  1.80
 • Hamburger mäso-šunka-syr

  Hamburger so všetkým…? Žiadny problém… V tomto burgri nájdete porciu šťavnatého bravčového mäska, “fajnový” syr a šunku a neposlednom rade kombináciu čerstvej zeleniny. Omáčka podľa vlastného výberu.

  3.00
 • Big burger

  A máme tu niečo pre milovníkov extra porcie mäsa. V našom Big burgri nájdete dvojitú porciu šťavnatého bravčového mäsa a samozrejme čerstvú zeleninku. Omáčka podľa vlastného výberu.

  3.50
 • Kurací hamburger

  Patríte medzi milovníkov burgrov, ale viac vám imponuje kuracie mäsko ako bravčové? Žiadny problém… Dajte si u nás poriadnu porciu čerstvo ugrilovaného kuracieho mäska s čerstvou zeleninou v jemne zapečenej žemli s lokálnej pekárne. Omáčka podľa vlastného výberu.

  3.50
 • Syrovo šunkový hamburger

  Dali by ste si niečo chutné a rýchle? Jemne zapečená žemľa s lokálnej pekárne s “fajnou” porciou šunky a syru a celé doplnené čerstvou zeleninou. Omáčka podľa vlastného výberu.

  2.80

Balenie

Zabudnite na platenie za balenie jedla. Vaše jedlo zabalíme do špeciálnych obalov a doručíme vám ho ešte teplé. A to všetko zadarmo. Na rozvoz však neprijímame objednávku na polovičné porcie jedál.

Rozvoz jedla

Chcú od vás inde poplatok za doručenie jedla ku vám domov? U nás to nehrozí! Tak ako balenie jedla, aj dovoz je u nás v rámci BS absolútne grátis. Dovoz je možný od 11:00 do 13:30 hodiny každý pracovný deň.