Šaláty

Zdravá životospráva? Nie je problém. U nás si nájde každý niečo pre seba. Chutné a zdravé šalátiky v troch variáciách ako fitness šalát s lahodným grilovaným kuracím mäskom pre vašu štíhlu postavu, alebo aspoň lepší pocit zo seba. U nás najobľúbenejší šopský šalát, či chuť exotiky v podobe gréckeho šalátu. Všetky šaláty sú pripravené z čerstvej a kvalitnej zeleniny spolu s prísadami s láskou a vášňou pre dobré jedlo.

 • Fitness šalát

  Pre tých, ktorí nechcú ublížiť svojej postave je tu vynikajúci a ľahký fitness šalátik doplnený o grilované kúsky kuracieho mäska a ľahké opečené bagetky.

  3.80
 • Grécky šalát

  Vynikajúci, svieži a vždy čerstvý grécky šalát vám ulahodí ako doplnenie ku grilovaným jedlám ako aj samostatná chuťovka.

  2.40
 • Šopský šalát

  U nás asi najobľúbenejší šalát, ktorý tvorí kvalitná čestvá zeleninka posypaná nezameniteľným syrom feta, vďaka ktorému sa vytvorí tá úžasná a nezameniteľná chuť.

  2.40

Balenie

Zabudnite na platenie za balenie jedla. Vaše jedlo zabalíme do špeciálnych obalov a doručíme vám ho ešte teplé. A to všetko zadarmo. Na rozvoz však neprijímame objednávku na polovičné porcie jedál.

Rozvoz jedla

Chcú od vás inde poplatok za doručenie jedla ku vám domov? U nás to nehrozí! Tak ako balenie jedla, aj dovoz je u nás v rámci BS absolútne grátis. Dovoz je možný do 16:00 hodiny každý pracovný deň.