Vyprážané

Prečo všetko z čoho sa priberá musí chutiť tak dobre? Pretože sa to pripravuje u nás s láskou a vášňou k dobrému jedlu. Vyprážané dobroty ktoré v rôznych variáciách zasýtia nejedného hladoša. Vyberte si aj vy, či už klasika v podobe vyprážaného bravčového rezňa, alebo kuracích krídielok , syru, ryby, nugetiek, karfiólu. Možností je veľa a určite si u nás každý vyberie to pravé pre svoj hladný žalúdok. Jedia aj oči, preto sa vždy môžete tešiť na zeleninovú oblohu a prílohy ako sú hranolky a šaláty a nakoniec omáčka podľa vlastného výberu (kečup, tatárska).

Zobrazených 1–6 z 8 výsledkov.

 • Kuracie nugetky

  Klasická pochúťka rýchleho občerstvenia hlavne pre deti . Kuracie nugetky spolu s hranolkami a omáčkou podľa vlastného výberu.

  5.50
 • Vyprážaný encián

  Vyprážaný encián spolu s hranolkami a zeleninovou oblohou je pochúťka, ktorú si naisto budete chcieť vychutnať spolu s omáčkou podľa vlastnej chuti.

  5.50
 • Vyprážané kuracie krídelká

  Špeciálne nakorenené a vypražené šťavnaté kuracie krídelká je pochúťka, ktorú nebudete vedieť prestať jesť. Zvoľte si prílohu a pochutnajte si aj na tejto dobrote.

  5.50
 • Vyprážaný karfiól

  Jedlo, ktoré si pamätáme určite zo škôlky, vyprážaný karfiól. Spolu s hranolkami a zeleninovou oblohou a taktiež s omáčkou podľa vlastného výberu si určite pochutnáte.

  5.00
 • Rybie kúsky so syrom

  Chutné vypražené kúsky rýb plnené syrom spolu s hranolkami a zeleninkou je dokonalá kombinácia pre hladošov, ktorí majú radi rybacie špecialitky.

  5.50
 • Vyprážaný syr

  Klasika rýchleho občerstvenia – vyprážaný syr s hranolkami spolu s porciou čerstvej zeleniny, doplnený o omáčku podľa vašej chuti.

  5.00

Balenie

Zabudnite na platenie za balenie jedla. Vaše jedlo zabalíme do špeciálnych obalov a doručíme vám ho ešte teplé. A to všetko zadarmo. Na rozvoz však neprijímame objednávku na polovičné porcie jedál.

Rozvoz jedla

Chcú od vás inde poplatok za doručenie jedla ku vám domov? U nás to nehrozí! Tak ako balenie jedla, aj dovoz je u nás v rámci BS absolútne grátis. Dovoz je možný od 11:00 do 13:30 hodiny každý pracovný deň.