Z grillu

Grilované pochúťky ako to už z loga nášho podniku vyplýva sú naša priorita a srdcovka. Krásne šťavnaté čerstvé mäsko rôzneho druhu, nakorenené a pripravené na grile. To je to pravé pre fanúšikov dobrého jedla. Bohaté porcie mäsa vás oslovia svojim neodolateľným vzhľadom a vy nebudete vedieť odolať grilovanej kuracinke, bravčovému čevapčiči či pleskavici ako aj chrumkavej oravskej slaninke, na ktorú sa vám naisto už teraz zbiehajú slinky. Naše kuracie gyros je obľúbené u stálych zákazníkov a pravidelne sa sem vracajú si ho vychutnávať spolu so šalátom či hranolkami. Výber je teda pestrý, tak prídite ochutnať.

Zobrazených 1–6 z 14 výsledkov.

 • Pleskavica so šopským šalátom

  Balkánska špecialita z mletého bravčového mäska spolu s chutným a obľúbeným šopským šalátom bude to pravé aj pre vás.

  6.80
 • Miešané mäso

  Porcia mäsa hodná skutočného chlapa, ktorá obsahuje poriadnu porciu kuracieho mäsa, čevapčiči a pleskavice a porciu kvalitnej oravskej slaninky.

  9.00
 • Grilovaná slaninka

  Tanier pre mlsné jazýčky. Grilovaná oravská slaninka s hranolkami a zeleninovou prílohou je skvelá kalorická bomba pre všetkých :-).

  6.00
 • Paľov tanier

  Obľúbená kombinácia zakladateľa Špecialít u Paľa. Tanier vhodný pre hladošov zložený zo slaninky, čevapčiči , šopského šalátu a hranoliek.

  7.30
 • Gyros tanier so šopským šalátom

  Chutná kombinácia štavnatej grilovanej kuracinky spolu zo zdravým šopským šalátikom. Dokonalá kombinácia na letné horúčavy.

  7.30
 • Pleskavica

  Balkánska špecialita grilované mleté mäsko z bravčového stehna vytvarované do placky. Vynikajúco chutí s hranolkami či zo šopským šalátikom.

  4.00

Balenie

Zabudnite na platenie za balenie jedla. Vaše jedlo zabalíme do špeciálnych obalov a doručíme vám ho ešte teplé. A to všetko zadarmo. Na rozvoz však neprijímame objednávku na polovičné porcie jedál.

Rozvoz jedla

Chcú od vás inde poplatok za doručenie jedla ku vám domov? U nás to nehrozí! Tak ako balenie jedla, aj dovoz je u nás v rámci BS absolútne grátis. Dovoz je možný od 11:00 do 13:30 hodiny každý pracovný deň.